«1...6061626364...67»

Felhasználó
8 éve
A stréberek ki lesznek rúgva.

Felhasználó
8 éve
Végre gold lettem geci.

Felhasználó
8 éve
belehaltok itt a nagy tanulásba, baszkikáim?
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
8 éve
So close.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
8 éve
Lassacskán kéne. :D
A régi bannerem már nem működik. :(

Felhasználó
8 éve
Egy hét múlva vizsgázok, és a szakmai angolra való felkészülés kimerül abban hogy mass effectezek meg csézek a nap nagyobbik részében...
EU West: Kaerial

Felhasználó
8 éve
Ahelyett, hogy stickmaneznél nonstop! Na szép mondhatom...
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Moderátor
8 éve
Elkészítettem az első részt az SCP Containment Breach walkthrough videómból. Van még néhány probléma a minőséggel, azokat lehetőség szerint megpróbálom a következőkben javítani (sötétítés, halk mikrofon) Véleményeket és építő jellegű kritikát szívesen várok. :)

Ezzel megtörve a csendet tessék megnézni eme remekművemet. (akinek nem tetszik bannolom :P)
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Moderátor
8 éve
Te vagy az a Ti@n gyerek,nem? D:
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
8 éve
Üdv újra köztünk.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...6061626364...67»